Regulamin
 

1. Informacje ogólne

1. Wydawcą oraz właścicielem Katalogu Firm jest Trafficmakers spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-231) przy ul. Bohaterów Monte Cassino 12/29; NIP: 9542810645 oraz REGON: 385051157).
2. Serwis ma charakter płatny i ogólnodostępny. 
3. Administracja nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych opisów oraz treści komunikatów przesyłanych przez użytkowników z formularzy kontaktowych. Jednakże dokłada wszelkich starań, aby treści publikowane na łamach Katalogu Firm nie łamały obowiązującego prawa.

 

2. Dodanie firmy

1. Wpis widoczny jest natychmiastowo po wypełnieniu formularza na stronie https://firmy.overtech.pl/dodaj/
2. Informacje o firmie będą wyświetlane 360 dni lub 720 w zalezności od wybranego pakietu podczas dodawania.
3. Każda firma ma prawo do jednego wpisu w maksymalnie jednej kategorii - branży. W przypadku wprowadzenia więcej niż jednego wpisu, firma zostanie usunięta z bazy.
4. Informacje o firmach mogą być wprowadzane wyłącznie przez ich właścicieli, osoby upoważnione do reprezentacji danej firmy lub właściciela serwisu.
5. Swoje dane rejestrować mogą wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie Rzeczypospolitej.

 

3. Usuwanie oraz edycja danych

1. Edycję danych firmy dokonuje się poprzez wbudowanym moduł w Panelu po wcześniejszym zalogowaniu.
2. Każda firma ma prawo do usunięcia swoich danych z katalogu firm. Dane można usunąć - kontaktując się z właścicielem katalogu firm.

 

§5. Usługi dodatkowe

1. Usługi oferowane są wszystkim Użytkownikom posiadającym zarejestrowane i aktywne konto firmowe w serwisie.
2. Zamówienie usługi odbywa się poprzez wybranie odpowiedniej opcji z Panelu Edycji danych firmowy i wypełnienie formularza płatności.
3. Zapłata dokonywana jest za pomocą płatności Paypal: po zatwierdzeniu przelewu wybrana usługa zostanie automatycznie aktywowana.
4. Serwis płatności obsługiwany jest przez Paypal. Regulamin usługi - https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/legalhub-full?locale.x=pl_PL
5. Kosz usług określony jest następująco:
a. Widoczność profilu firmy w serwisie przez 360 dni - 5 zł
b. Widoczność profilu firmy w serwisie przez 720 dni - 8 zł
6. Faktury VAT za wykupione usługi wystawiane są w formie elektronicznej (plik PDF przesyłany na adres e-mail) na wyłączną prośbę użytkownika.
7. Usługi wygasają po okresie wybranym podczas dodawania firmy.
8. Opłata za usługę nie podlega zwrotu w przypadku usunięcia wpisu z powodu naruszenia zasad określonych w niniejszym regulaminie.
9. Wszelkie reklamacje należy zwracać do właściciela katalogu firm, za pomocą formularza lub na e-mail: biuro@trafficmakers.pl

 

6. Postanowienia końcowe

1. Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, wszystkie znaki towarowe, konta użytkowników, rozwiązania techniczne oraz pozostałe prawa własności intelektualnej związane z usługami należą do serwisu.
2. Serwis zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia lub uruchomienia nowych usług i wykorzystania w nich danych osobowych użytkowników.
3. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu, złamania haseł lub kodów oraz korzystanie z nich w sposób niezgodny z regulaminem, skutkują konsekwencjami prawnymi.
4. Akceptacja niniejszego regulaminu lub dodanie firmy do katalogu firm przez użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem:
- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych"
-"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Katalogu Firm w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną".
5. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie każdorazowo dostępna na stronach internetowych serwisu pod adresem: https://firmy.overtech.pl/regulamin/
6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach internetowych serwisu.